Örökzöldek címmel megjelent a fenntarthatósággal, környezeti neveléssel kapcsolatos jógyakorlatok gyűjteménye, amelyben intézményünk is kapott egy fejezetet!
A Bocskaikerti Németh László Általános Iskola és AMI „Madárvédelem, mint az élményközpontú oktatás lehetősége” című jógyakorlata mellett más hajdú-bihari iskolák "zöld" módszereit, jól bevált programjait, tevékenységeit is megismerhetik az érdeklődők. Az Oktatási Hivatal debreceni központja által megjelentett kiadvány letölthető az alábbi címen: ÖRÖKZÖLDEK
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése