2025. november 20., csütörtök

Örökzöldek lettünk! - intézményünk jógyakorlata egy hajdú-bihari kiadványban

 Örökzöldek címmel megjelent a fenntarthatósággal, környezeti neveléssel kapcsolatos jógyakorlatok gyűjteménye, amelyben intézményünk is kapott egy fejezetet!


A Bocskaikerti Németh László Általános Iskola és AMI „Madárvédelem, mint az élményközpontú oktatás lehetősége” című jógyakorlata mellett más hajdú-bihari iskolák "zöld" módszereit, jól bevált programjait, tevékenységeit is megismerhetik az érdeklődők.  Az Oktatási Hivatal debreceni központja által megjelentett kiadvány letölthető az alábbi címen: ÖRÖKZÖLDEK



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése